22. Dezember 2020

Partner Zarządzający Loup Ventures: Inwestorzy instytucjonalni zwiększyli wiarygodność Bitcoin’a

Von admin

Partner zarządzający w dużym VC Loup Ventures uważa, że wejście inwestorów instytucjonalnych zwiększyło legitymację Bitcoin’a w 2020 roku.

Gene Munster, partner zarządzający w amerykańskiej firmie venture capital Loup Ventures, stwierdził niedawno, że podstawowa krypto waluta nie jest „dobrym zakładem“, jeśli chodzi o spekulacje.

  • Pojawiając się w Squawk Box CNBC, Munster porównał ostatnie zmiany cen bitcoinów z akcjami Tesli, a zwłaszcza „duże ruchy w górę i w dół“. W związku z tym poradził ludziom, aby powstrzymali się od spekulacji na temat ceny BTC.
  • Zamiast tego, kierownictwo Loup Ventures zauważyło, że inwestorzy powinni skupić się na idei Bitcoin, aby „globalnie przekształcić waluty“ i technologii stojącej za tym aktywem.
  • „Myślę, że jest na to miejsce“ [bitcoin]. Myślę, że technologia ma swoje miejsce, jeśli chodzi o mechanizmy monetarne. Myślę, że z biegiem czasu, Bitcoin nadal będzie poruszał się wyżej.“
  • Zamiast „twój kierowca z Uberu mówi ci, żebyś kupił Bitcoin Evolution„, Munster podkreślił znaczenie nowo powstałych instytucji i profesjonalnych inwestorów. Według niego, jest to wyraźny znak, że krypto waluta „zaczyna poruszać się w bardziej wiarygodnym kierunku.“
  • Ten rok rzeczywiście okazał się być wielkim wejściem dla instytucji i dużych inwestorów. Wiodący cyfrowy menedżer aktywów Grayscale nadal pokazuje rekordowe kwartalne wpływy dla swojego Bitcoin Trust. Gigantyczne firmy inwestycyjne, takie jak BlackRock, chwaliły BTC, a takie nazwiska jak Paul Tudor Jones III i Stan Druckenmiller otwarcie przyznały się do zakupu Bitcoinów.